Матір дівчини, що загинула у ДТП з авто Петра Димінського, отримала компенсацію і відмовилась від претензій.

Про це повідомив адвокат охоронця Петра Димінського.

“Сьогодні нарешті вдалося вибачитись перед мамою дівчини, яка загинула в ДТП 18 серпня 2017 в Львівській області” – таку  заяву опублікував 08 грудня на своїй сторінці у Facebook Віктор Василюк – адвокат охоронця Петра Димінського, Андрія Борща. До публікації також додано фото заяви Марії Тріли – матері загиблої у ДТП дівчини Наталії.

Зміст заяви: 

«Збитки, спричинені дорожньо-транспортною подією, що мала місце 18 серпня 2017 року за участі Тріли Н. Є., відшкодовані повністю», – зазначено у заяві.

«Матеріальних претензій у зв’язку з вказаною дорожньо-транспортною подією не маю, що засвідчую своїм підписом», –Марія Тріла.

Матір дівчини, що загинула у ДТП з авто Петра Димінського, отримала компенсацію і відмовилась від претензій.

Марія Тріла підтвердила ZAXID.NET автентичність згадуваної заяви, проте назвати суму компенсації відмовилася. «Я написала заяву слідчому та прокурору, що матеріальну шкоду відшкодували повністю, і матеріальних претензій не маю. Однак моральні претензії до того, хто забрав життя моєї доньки, у мене будуть до кінця життя. Розслідування у кримінальній справі не припинене», – сказала вона.

Марія Тріла також уточнила, що відкликала довіреність на представництво її інтересів в судах та інших органах стосовно даного ДТП, виданих нею синові Степанові Мацевку.

Як пише  ZAXID.NET , автомобіль відомого львівського бізнесмена, президента львівського футбольного клубу “Карпати”,  Петра Димінського став 18 серпня учасником ДТП, у якій загинула молода жінка. Ймовірно, за кермом був сам бізнесмен, однак цю інформацію досі не підтверджено. За попередніми висновками, автомобіль Opel Astra, за кермом якого була 31-річна мешканка села Ямельня, повертав з траси у село, коли в неї врізався Mercedes S 65 AMG, що йшов на обгін по зустрічній смузі всупереч дорожній розмітці. Молода жінка загинула на місці ДТП. За три дні після цього у МВС повідомили, що Петро Димінський вилетів у Женеву, звідки наразі не повернувся.

20 серпня Галицький районний суд Львова заарештував охоронця бізнесмена Андрія Борща, проте 5 вересня йому змінили міру запобіжного заходу і відправили під цілодобовий домашній арешт.

І хоч матір загиблої  зазначила, що розслідування по справі не припинене, якою тепер буде відповідальність винуватців ДТП, залишається лиш здогадуватись.

Фото: korrespondent.net

Цей допис уже прочитано 1051 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: