Масові відключення електрики на Вінниччині та підтоплення призвели до проблем з енергопостачанням

Мережні пошкодження на Вінниччині призвели до масових відключень світла у Києві рано вранці 21 червня. Без електрики залишилося близько 100 000 споживачів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

Також сталося тимчасове роз’єднання міждержавної лінії з Молдовою через аварійну ситуацію в мережах обленерго. Деякі області, включаючи Київську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Одеську, Сумську і Харківську, зазнали знеструмлення через грозовий шторм.

Внаслідок обстрілів без світла залишилася частина споживачів у Запорізькій, Донецькій, Миколаївській, Сумській, Херсонській, Харківській, Чернігівській областях. За добу енергетики повернули світло 14 000 абонентам у прифронтових та прикордонних областях.

На Миколаївщині відновлено подачу електрики всім побутовим споживачам, які були знеструмлені через підтоплення. У Херсоні під’єднано понад 400 споживачів, а в області – майже 1000 абонентів. Проте, через підтоплення в місті та області залишаються без світла понад 13 000 абонентів. Також енергетики змогли повернути світло до населеного пункту, який був знеструмлений ще в період окупації.

Завершився плановий ремонт блока теплової генерації потужністю 100 МВт, а ремонтні роботи на об’єктах генерації продовжуються. Виробленої українськими електростанціями електроенергії достатньо для задоволення потреб споживачів, і дефіциту немає.

Фото ілюстративне.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: