Масований обстріл Сумщини: є постраждалі

Уночі росіяни атакували Сумщину з авіації, постраждала Білопільська громада, багато зруйнованих житлових будинків, є загиблі та поранені, повідомив міський голова Білопілля Юрій Зарко у Facebook.

“До уваги всіх мешканців громади, чиї будинки та квартири постраждали від нічних обстрілів! Завтра зранку, як тільки зрозуміємо масштаби руйнувань, будемо видавати плівку для вікон безпосередньо біля будинків. Скло буде видаватися по мірі його надходження. Паралельно будемо робити реєстрацію пошкодженого житла для можливої подальшої компенсації чи допомоги”, – написав він.

Також Зарко закликав керівників установ та підприємств зробити завтра вихідний для всіх працівників, житло яких постраждало. Він зазначив, що про час та місце видачі плівки та скла повідомить додатково, також попросив не займатись самостійно ліквідацією наслідків обстрілу, доки не приїде поліція і не зафіксує всі пошкодження.

Як стало відомо зранку, сьогодні вночі росія обстріляла з авіації, ракет, РЗСВ Сумщину. Наразі інформація про наслідки обстрілів уточнюється. Відомо, що постраждала Білопільська громада.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: