Home » Культура » Марія Максакова із сольним концертом на сцені Львівської національної філармонії

Марія Максакова із сольним концертом на сцені Львівської національної філармонії

Марія Максакова – вокалістка із блискучою сольною кар’єрою, а також неймовірно сильна жінка, що зуміла подолати численні життєві негаразди, які ще зовсім нещодавно відображались на перших шпальтах українських ЗМІ.


Здобувши ґрунтовну освіту у кращих російських музичних закладах, вона була солісткою у трупі московського театру «Нова опера», трупі Маріїнського театру, «Гелікон-опера», а також запрошеною солісткою Большого театру Росії.

Певний час на каналі «Культура» вела цикл концертних програм «Романтика романсу». За сприяння відомого лейблу Universal Music Group International Марія Максакова також записала два сольних компакт-диски.

У 2016 році у зв’язку з політичними причинами вона із чоловіком, Денисом Вороненковим, покинула Росію та отримала дозвіл на проживання в Україні. Тепер виконавиця є активним учасником мистецького життя нашої держави.

25 серпня, вперше у Львові, вокалістка виступить із сольним гала-концертом. У супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під орудою Тараса Криси та за участі Богдана Івасика (скрипка), Марія Максакова виконає відомі арії з опер та солоспіви Дж. Верді, Ж. Массне, Р.Штрауса, В.Барвінського та М.Лисенка.
Доповнять святкову атмосферу вечора інструментальні композиції М. Равеля, Дж.Верді, П. Чайковського та М. Скорика.

Детальна інформація про подію: https://philharmonia.lviv.ua/event/%d1%81%d0%b2%d1%8f%d1%82%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b9-%d0%b3%d0%b0%d0%bb%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%86%d0%b5%d1%80%d1%82-25-08-2019-18-00/?fbclid=IwAR1qVgosXjVO5a_xLT7xTvpQl52siGmM8sM6bqLfobL6-gnjqygUPNuoe24

Марія Максакова із сольним концертом на сцені Львівської національної філармонії

Цей допис уже прочитано 1074 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: