Майже половина українців не знають, за кого голосувати – опитування

В Україні п’ять партій мають більше 5% підтримки серед виборців, а 40% респондентів заявили, що вони не знають, за кого голосувати на президентських і парламентських виборах у 2019 році.

В Україні 40% виборців ще не визначилися з тим, кого підтримувати на президентських і парламентських виборах у 2019 році. Про це йдеться в новому звіті Міжнародного республіканського інституту (IRI) США, який складено за результатами відповідного опитування, пише Голос Америки в середу, 31 січня.
 
“Низький рівень популярності українських політичних партій лише за рік до важливих виборів представляє справжній виклик для українських політиків”, – сказав регіональний директор IRI з питань Євразії Стівен Нікс.
 
Так, тільки п’ять партій мають більше 5% підтримки серед виборців, а 40% респондентів заявила, що вони не знають, яку з партій підтримувати.
 
Опитування виявило, що економічні питання стають все більш нагальними для населення. Інфляція більше впливає на українців особисто, відзначили 69% респондентів. Корупція стала одним із найважливіших питань, яке турбує українців (48%), за яким слідує військовий конфлікт на Донбасі (42%). Українці все більш оптимістично налаштовані щодо ситуації на місцевому рівні, свідчать результати опитування.
 
“Значно вищий рівень оптимізму на місцевому рівні означає, що реформи з децентралізації збільшили впевненість і підтримку місцевого керівництва серед громадян. Це важливий сигнал для уряду, що децентралізація повинна тривати, і це дає підстави сподіватися, що позитивні результати цих реформ перейдуть і на національний рівень”, – зазначив Нікс.

Цей допис уже прочитано 1030 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: