Майже 70% львівського сміття вивозять за межі Львівщини

Із 1 липня, відколи облдержадмінстрація переобрала на себе «сміттєві» повноваження у Львові, з міста було вивезено 119 тис. тонн ТПВ.

Про це сьогодні, 24 січня, під час брифінгу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук, передає кореспондент Львівського порталу.

За його словами, на полігони області поїхало 39 тис. тонн сміття (33%), на сміттєзвалища за межами Львівщини – 80 тис. тонн (67%).

На питання про те, які регіони України зараз приймають сміття зі Львова, він відповів:

«Це і схід, і південь, і захід. Всі області допомагають нам і приймають сміття. Більше того, маємо і резервні полігони, які не використовуємо…».

Окрім цього Назарій Романчук наголосив, що у Львові працюють три вагові комплекси, які проводять зважування автомобілів, що здійснюють збір та вивезення побутових відходів з м. Львова.

«Ми повністю налагодили координацію робіт із вивезення сміття, запустили три вагові комплекси, що дають нам розуміння кількості сміття у Львові», – запевнив чиновник.

Відтак, контроль ваги машин-перевізників твердих побутових відходів здійснюють на ринку «Шувар», на вул. Шевченка,  на ЛКП «Збиранка».

Цей допис уже прочитано 819 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: