Home » Новини Львова » Міська рада погодила проект сміттєпереробного заводу на Пластовій.

Міська рада погодила проект сміттєпереробного заводу на Пластовій.

Площа забудови становить майже 10 га.

Міська рада погодила проект сміттєпереробного заводу на Пластовій.

Виконком Львівської міськради затвердив  містобудівні умови та обмеження на проектування механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки ТПВ (товарно-промислових відходів) на вулиці Пластовій, 13, – інформує прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема висота будівель не має перевищувати 20 м. Максимально допустимий відсоток забудови – 80%. Площа забудови становить 9,6 га, а земельні ділянки призначені для будівництва комплексу ТПВ, – пише видання “Твоє Місто”. 

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що жодних побоювань щодо якості цього проекту бути не може, оскільки партнером міста тут є ЄБРР. А цей банк фінансує виключно екологічно чисті проекти.

 Тендер на проект сміттєпереробного заводу у Львові оголосили в лютому 2018 року.  На початку червня міський голова Львова Андрій Садовий підпсаив угоду з Європейським банком реконструкції і розвитку про надання кредиту на 35 млн. євро для будівництва сміттєпереробного комплексу та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Тендер на будівництво оголосили 9 червня. На перший етап тендеру пропозиції подали 12 компаній. До другого етапу тендеру пройшли 5 компаній.

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 112 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: