Home » Кримінал » Мікроавтобус «Укрпошти» затримали на польській стороні: подробиці інциденту

Мікроавтобус «Укрпошти» затримали на польській стороні: подробиці інциденту

У пункті пропуску Медика прикордонники затримали мікроавтобус “Iveco”, який належить “Укрпошті” з контрабандою сигарет. 

Це підтвердив Facebook голова Львівської митниці Левко Прокіпчук.

За словами Прокіпчука, польські прикордонники знайшли в мікроавтобусі 592 блоки з сигаретами. Голова митниці також переконує, що розпочне розслідування аби з’ясувати, як контрабанда залишилася непоміченою українськими митниками. 

“Зі своє сторони, з метою встановлення обставин, пов’язаних із здійсненням посадовими особами Львівської митниці митних формальностей щодо транспортного засобу марки “Iveco” та його пропуску через кордон призначив тематичну перевірку. Відомо, що аналогічне розслідування проводить Укрпошта. Чи здійснює відповідну перевірку органи прикордонної служби мені невідомо. Також скеровано клопотання до митних органів Республіки Польщі з допомогою у проведенні перевірки, а саме з’ясування способів виявлення відповідного порушення (скануючі системи, оперативна інформація тощо)”, – зазначив він. 

Мікроавтобус «Укрпошти» затримали на польській стороні: подробиці інциденту

Інформація про інцидент з кур’єрним мікроавтобусом “Укрпошти” з’явилася ще 5 січня. Користувач Іван Спринський опублікував на своїй сторінці у Facebook відео та фото затримання, проте до 9 грудня реакції з офіційних джерел не було. 

Підтвердив також факт затримання директор “Укрпошти” Ігор Смілянський та повідомив про початок службового розслідування. “Введемо розслідування. Надіюся, швидко закінчимо і всіх винних покараємо”, – написав Смілянський. 

Мікроавтобус «Укрпошти» затримали на польській стороні: подробиці інциденту

Інформує ТСН

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 317 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: