Home » Новини Львова » МіГ-29, який готують до нових випробувань у Львові

МіГ-29, який готують до нових випробувань у Львові

Дослідний зразок модернізованого винищувача МіГ-29 вже встиг здійснити пробний успішний виліт торік.

На Державному підприємстві “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”, що входить до складу Державного концерну “Укроборонпром” тривають роботи з підготовки до державних випробувань дослідного зразка модернізованого винищувача МіГ-29.

Про це 9 січня повідомило інформаційне агентство Міністерства оборони України. Проєкт реалізується на Державному підприємстві “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”, що входить до складу Державного концерну “Укроборонпром”. Пише 032.ua

У Командуванні Повітряних Сил поки не розкривають всіх деталей й технічних аспектів модернізації, однак вказали, що дослідний зразок створений спільними зусиллями фахівців підприємства, провідних спеціалістів науково-дослідних установ і науково-виробничих підприємств України, представників Головного військового представництва МО України, льотчиків та авіаційних фахівців бойових частин виду.

Перший успішний випробувальний політ нового модернізованого літака МіГ-29 відбувся наприкінці минулого року. Льотно-конструкторські випробування дослідного зразка тривають.

 

Цей допис уже прочитано 193 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: