Home » Новини Львова » Люди з інвалідністю зможуть підкорити найвищу точку Львівської області

Люди з інвалідністю зможуть підкорити найвищу точку Львівської області

У суботу, 1 червня, відбудеться благодійне сходження на Пікуй найвищу точку Львівської області.

 За допомогою спеціального візка «жульєтки» підніметься Максим Мачевський, львівський дев’ятикласник з міопатією. Цим благодійним походом соціальний проект On 3 wheels розпочинає третій сезон мандрівок в гори для людей з інвалідністю. В сходженні візьмуть участь близько 50 людей: волонтери, активісти, діти зі спортивних клубів Львівщини, працівники управління туризму ЛОДА.

Максим Мачевський вперше підніметься на гірську вершину за допомогою спеціального французького візка LaJoelette «жульєтки». Він учень 82-ї львівської школи з інклюзивним навчанням, де вчаться діти з інвалідністю.

“Максим є учнем школи з інклюзивним навчанням, тому ми вирішили зініціювати цей похід для цілого класу. Ми хочемо показати, що мандрівки в гори доступні для кожного. Цього сезону ми плануємо 20 походів, тобто 20 людей з інвалідністю вперше побачать гори! З них плануємо 3 парні походи в Карпатські гори, зокрема гори Львівщини та Сколівські бескиди” – розповів один з ініціаторів проекту On 3 wheels Сашко Луцик.

Усі охочі можуть долучитись до команди On 3 wheels, стати волонтерами, щоб здійснити ще більше мрій людей з інвалідністю. Стежити за проектом можна у Facebook.

Люди з інвалідністю зможуть підкорити найвищу точку Львівської області

 

Цей допис уже прочитано 234 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: