Home » Новини Львова » Людей Садового запідозрили у махінаціях

Людей Садового запідозрили у махінаціях

Львівська міська рада зареєструвала проект ухвали про передачу в оренду приміщення на пл. Міцкевича 6/7 ГО «Інститут просвіти». Ось як виглядає цей документ:

Людей Садового запідозрили у махінаціях

Мова йде про приміщення 320 м2 на п’ятому поверсі будинку на пл. Міцкевича 6/7. Згідно зі зверненням ГО, це приміщення їм потрібне для здійснення статутної діяльності. Оренду хочуть укласти на три роки.

Як пише онлайн-ресурс «Перець», засновниками «Інституту Просвіти»  є міський голова Андрій Садовий, його теперішній заступник та екснардеп Любомир Зубач, колишні народні депутати Олег Березюк та Олег Лаврик, ексвіце-спікерка Верховної Ради Оксана Сироїд та медійник Остап Процик. Всі вони є членами «Самопомочі».

Цікаво, що у цьому ж приміщення розташовується міський та обласний офіси політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Сам «Інститут просвіти» зареєстрований у будівлі на Сахарова, 42, яка належить ексдепутату від «Самопомічі» Олегу Лаврику. У цьому приміщенні також розташований офіс політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Згідно з даними ЄДР юридичних осіб, ФОП та громадських формувань та даними на сайті «Інституту просвіти», засновниками його є пов’язані з «Самопоміччю» люди. Керівником ГО виступає сам міський голова, лідер «Самопомочі» Андрій Садовий. Серед засновників є його теперішній заступник Любомир Зубач. Він як і його колеги – Олег Лаврик та Олег Березюк були нардепами Верховної Ради 8-го скликання та давніми соратниками мера. Так, Березюк працює з Садовим понад 12 років. У свій час був секретарем у міській раді. Олег Лаврик – банкір, аналітик, керівник виборчих штабів партії на виборах у 2014 та 2015 роках. У 1996-99 роках працював у скандальній фірмі «Галицькі інвестиції». Пише Діло

Людей Садового запідозрили у махінаціях

Цей допис уже прочитано 94 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: