Литва продовжує військову допомогу Україні: новий пакет обладнання та теплого одягу на зиму

Литва продовжує активно підтримувати Україну в її важкій боротьбі проти жорстокого агресора. Цього разу, країна відправила ще один пакет військової допомоги. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Литви.

Нова допомога включає в себе необхідне обладнання та десятки тисяч комплектів теплого одягу, призначених для українських військових на зимовий період.

Міністр оборони Литви, Арвідас Анушаускас, наголосив, що кожен пакет допомоги від їхньої країни є важливим кроком до перемоги над агресором.

“Ми забезпечуємо десятки тисяч українських солдатів спорядженням та одягом, які необхідні для холодної пори року у вуличних умовах”, – додав міністр.

Литва визначається як один із найактивніших союзників України під час повномасштабного вторгнення росіян. Країна не лише надає військову допомогу, але й активно підтримує членство України в Євросоюзі та НАТО.

У січні Литва також схвалила довгостроковий пакет допомоги Україні на суму 200 мільйонів євро. Про це заявив президент Литви Гітанас Науседа під час свого візиту до Києва. Прем’єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте нещодавно закликала Євросоюз збільшити свою допомогу Україні для успішного протистояння російській агресії.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: