Лише 11% опитаних за два роки побачили поліпшення в медичній сфері

За останні два роки 43% українців не побачили покращення в сфері державних медичних послуг.

Про це свідчать дані соціологічного опитування групи Рейтинг, пише Кореспондент.

При цьому приблизно стільки ж українців (38%) вважають, що нічого особливо й не змінилося, а 8% опитаних не змогли відповісти на питання. Водночас 11% опитаних за той же період часу побачили поліпшення в медичній сфері.

Третина опитаних громадян користувалися послугами швидкої допомоги за останній рік. Серед користувачів послуг швидкої допомоги 72% опитаних були задоволені якістю обслуговування і професіоналізмом команд швидкої, 25% залишилися незадоволеними цим і лише 3% не визначилися зі своїми враженнями.

Більше половини опитаних (56%) дізнаються щось корисне для себе про медреформу по телебаченню, інтернету у цій темі довіряють чверть респондентів (25%), соцмережам і друкованим газетам – 1516%, радіо – 12%, західним сайтам – 6%, західним ЗМІ – 4%, російським сайтам – 3%, і по 1% – російським соцмережам і ЗМІ.

У контексті медреформи найбільше українці довіряють своїм близьким (51%) і медикам (39%), колегам і співробітникам – 12%, представникам місцевих органів влади – 5%, міністрам і уряду – по 3%.

Цей допис уже прочитано 884 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: