Home » Новини Львова » Львівський аеропорт не позбудеться свого міжнародного значення.

Львівський аеропорт не позбудеться свого міжнародного значення.

У львівському аеропорту заперечили ймовірність позбавлення його міжнародного статусу.

Керівництво аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького заперечило, що існує загроза позбавлення аеропорту статусу міжнародного через активне будівництво житлових комплексів на вул. Кульпарківській у приареродромній території, інформує  Zaxid.net.

«Будівництво житлових комплексів на вулиці Кульпарківській погоджені Державіаслужбою з урахуванням висновків експлуатанта аеродрому, тобто аеропорту, та провайдера аеронавігаційного обслуговування «Украероруху». Будинки даних житлових комплексів не перевищують висоту поверхонь обмеження перешкод аеродрому, які встановлені сертифікаційними вимогами до аеродрому», – повідомила прес-служба аеропорту.

Львівський аеропорт не позбудеться свого міжнародного значення.

Також повідомлено, що адміністрація аеропорту здійснює посилений контроль за станом приаеродромної території, а це – місцевість у радіусі 50 км від аеродрому, та проводить обстеження не рідше одного разу на два місяці, за результатами яких складаються відповідні акти. У випадку виявлення непогоджених об’єктів будівництва про це невідкладно інформують Державіаслужбу.

Зазначимо, припущення, що будівництво на вул. Кульпарківській може понизити статус львівського аеропорту висловив під час засідання сесії Львівської облради 19 червня голова постійної депутатської комісії з питань будівництва, ЖКГ, енергоефективності, промисловості та інвестиційної політики Богдан Гагалюк.

«Будівельні роботи на Кульпарківській можуть понизити статус львівського аеропорту чи зняти з рейсів декілька міжнародних лайнерів», – сказав він.

Загалом з початку 2018 року зі Львова відкрили 13 нових напрямків авіасполучення. Із сьогоднішнього дня, 22 червня, італійський авіаперевізник Ernest Airlines розпочне виконувати зі Львова рейси до Рима та Мілана (Мальпенса). До кінця літа авіакомпанія загалом виконуватиме по 16 рейсів на тиждень зі Львова у п’ять італійських аеропортів.

Цей допис уже прочитано 423 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: