Home » Новини Львова » Львівські митники вилучили автомобіль через подання неправдивих документів

Львівські митники вилучили автомобіль через подання неправдивих документів

У зону митного контролю митного поста «Мостиська» (Львівська область) в напрямку «в’їзд в Україну» під керуванням громадянина України заїхав транспортний засіб, на лафеті якого переміщували автомобіль «HONDA CR-V» 2017 року виготовлення.

Згідно з поданими до митного контролю документами, зокрема, митною декларацією типу ІМ40ЕЕ, вартість автомобіля «HONDA CR-V» становить 4 100 доларів США, повідомляє Zik.

З метою перевірки законності переміщення через митний кордон України цього транспортного засобу, скеровано запит до відправника товару – компанії з Республіки Польщі. Згідно з відповіддю від компанії та копією експортної декларації митних органів Республіки Польщі встановлено, що справжня вартість зазначеного транспортного засобу – 6 400 доларів США.  Про це повідомляє прес-служба ДФС у Львівській області.

Так, громадянин України для здійснення митного контролю транспортного засобу «HONDA CR-V» подав документи, які містять неправдиві дані щодо його вартості. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

Автомобіль вилучено. Справу скерують до суду. 

Цей допис уже прочитано 333 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: