Львівське підприємство представило сорочки українських олімпійців

На зимових олімпійських іграх у Південній Кореї наші спортсмени представлятимуть Україну у сорочках львівського виробництва. Швейне підприємство “Самбай” пошило понад сотню сорочок бізнес-класу для олімпійської збірної України. В офіційному одязі спортсмени з’являться на ділових зустрічах та урочистих заходах.

Строгий фасон, блакитний колір і вишитий колосок. У таких сорочках українські спортсмени поїдуть на зимові олімпійські ігри. Їх пошили на львівському підприємстві, власниками котрого є Юрій та Мар’яна. Аби олімпійці виглядали не лише модно, а й зручно – використали найякісніші матеріали., пише 24 канал.

Вони з прекрасної бавовняної тканини, вони дуже ніжні й приємні до тіла. Вони виконані з вишивкою нашої національної символіки – тобто український колосок, який вишитий золотою ниткою. Я думаю, що він буде їх зігрівати, – розповіла співвласниця фірми Мар’яна Рибій.

Однак, аби одягнути спортсменів – підприємству довелось позмагатися за замовлення. Проте скільки конкурентів брало участь у тендері – досі не знають. Ескізи сорочок подали офіційному постачальнику одягу Олімпійської збірної України – фірмі PEAK, і там їх затвердили. Загалом для української делегації пошили 110 сорочок. Кожна – з урахуванням індивідуальних замірів спортсменів.

Подружжя Юрія та Мар’яни у швейному бізнесі близько трьох років. Спеціалізуються на пошитті сорочок преміум-класу. Окрилені успіхом, підприємці хочуть розширити виробництво – та відкрити школу швачок.

Цей допис уже прочитано 1010 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: