Home » Новини Львова » Львівська залізниця відремонтує 10 переїздів

Львівська залізниця відремонтує 10 переїздів

Цьогоріч Львівська залізниця капітально відремонтує 10 переїздів та ще три обладнає автоматичною світлофорною сигналізацією.

Про це повідомляє Залізничний інформаційний портал.

Цьогоріч регіональна філія “Львівська залізниця” капітально відремонтує 10 переїздів та ще три обладнає автоматичною світлофорною сигналізацією. На це передбачено 19 млн грн.

Як розповіла начальник технічного відділу служби колії регіональної філії “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця” Галина Шиманська, реконструюватимуть переїзди на станції Рівне Рівненської дистанції колії, станції Надвірна Івано-Франківської дистанції колії та перегоні Чарторійськ-Маневичі Сарненської дистанції колії.

Найбільш складним та вартісним об’єктом реконструкції є переїзд на перегоні Чарторійськ-Маневичі дільниці Сарни-Ковель. Аби обладнати його світлофорною сигналізацією, залізничники змушені вести два джерела живлення: від станції Чарторійськ та від станції Маневичі. Відтак тільки опор для камерних мереж необхідно встановити 446 штук.

Ще 9 млн грн. залізничники витратять на капітальний ремонт 10 переїздів. Змінюватимуть працівники служби колії й покриття переїздів. Зараз колійники Львівської магістралі очікують 50 комплектів залізобетонних плит переїзного настилу, які замовили у філії  “Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал”.  Їх встановлюватимуть, як тільки дозволять погодні умови.

Загалом у регіональній філії “Львівська залізниця” в експлуатації перебувають 1 тис 624 переїзди.

Цей допис уже прочитано 338 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: