Home » Новини Львова » Львівська ОТГ визнана другою за приростом доходів в Україні

Львівська ОТГ визнана другою за приростом доходів в Україні

Львівська ОТГ визнана другою за приростом доходів в УкраїніЗа темпами приросту власних доходів за 2017 рік Новоміська ОТГ у Старосамбірському районі стала другою в Україні. 

Про це повідомляє Офіс реформ у Львівському РВ АМУ.

Її доходи за рік зросли на 1.7 млн грн. або на 76,5%. А у десятці кращих громад держави опинилися ще дві громади Львівської області – Міженецька – її доходи зросли   на 74,0% або 1,0 млн грн., і Вільшаницька – 64,9% і 0,8 млн грн.

Як зазначила консультант з фінансових питань Офісу реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України Ярослава Пишник, доходи ОТГ у минулому році зросли на 94,1 млн грн., або 38,8%, в той час як в цілому по області приріст доходів загального фонду склав 34,9%, а по Україні – 31,4%.

“Це стало можливим завдяки розширенню повноважень і підвищенню зацікавленості органів місцевого самоврядування у збільшенні надходжень до місцевих бюджетів, реалізації заходів щодо залучення резервів їх наповнення та підвищення ефективності адміністрування податків і зборів. Об’єднані територіальні громади, отримавши в результаті децентралізації додаткові джерела доходів і владні повноваження, більш ефективно використовують надані їм інструменти щодо наповнення бюджетів і проявляють більшу зацікавленість у розширенні бази оподаткування та зростання обсягів власних доходів”, – сказала Ярослава Пишник.

Цей допис уже прочитано 411 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: