Львівська область облаштувала понад 9200 місць для внутрішньо переміщених осіб за 800 млн грн

У Львівській області з початку повномасштабної війни було облаштовано 9200 місць проживання для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за суму понад 800 млн гривень. Про це повідомляє Львівська ОВА.

З метою збільшення житлового фонду була розроблена обласна Програма реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів. Вона є унікальною для інших областей. Також було залучено 27 донорських та благодійних організацій та територіальних громад для співпраці. За два роки роботи вже досягнуто вражаючого результату – понад 9 тисяч місць облаштовано для проживання вимушених переселенців.

У рамках облаштування місць для ВПО у 2022-2023 роках було розпочато впровадження 172 проєктів. З них 70 вже завершено, 89 знаходяться в процесі реалізації, а 13 – на стадії проєктування.

Для облаштування 9297 місць вже було виділено 823,2 млн гривень, з яких 50% – з обласного бюджету, 33% – донорські кошти, 16% – кошти громад, та 1% – з державного бюджету.

“Цьогоріч плануємо завершити розпочаті проєкти та реалізувати ще два масштабні житлові проєкти у співпраці з Міжнародною організацією з питань міграції та GIZ, на суму приблизно 430 млн гривень. Висловлюємо вдячність усім нашим партнерам за підтримку в цей нелегкий час”, – наголосив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Раніше повідомлялося, що в Львівській області була створена цифрова платформа “Опліч”. Вона містить інформацію про інвестиційні об’єкти, міжнародні та державні програми підтримки для місцевого та релокованого бізнесу. А також для осіб, які внутрішньо переміщені внаслідок конфлікту.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: