Львівська міська рада затвердила компенсації за послуги таксі для осіб з інвалідністю

Сьогодні, 8 лютого, депутати ЛМР прийняли рішення щодо надання компенсацій за послуги перевезення для осіб з інвалідністю в межах ініціативи “Інклюзивне таксі”. Голосування відбулося на сесії, де 49 депутатів висловили підтримку проекту. Про це пише видання Варіанти.

Згідно з ухвалою, особам з інвалідністю та дітям з порушеннями опорно-рухового апарату, які використовують колісні крісла, буде надаватися компенсація за послуги перевезення, що не перевищує 800 гривень на місяць для кожної особи. Ця компенсація доступна лише мешканцям Львівської міської територіальної громади.

Інклюзивне таксі, обладнане спеціальними засобами для перевезення маломобільних громадян, діє не лише в межах Львова. А також в околицях міста, охоплюючи радіус до 20 кілометрів.

За даними міської ради, на сьогоднішній день в управлінні знаходиться на обліку 1321 особа з інвалідністю, включаючи дітей, що використовують колісні крісла, та 286 осіб з ампутованими кінцівками.

Зауважимо, що Інклюзивне таксі стартувало у Львові 23 січня з метою полегшення транспортного обслуговування для маломобільних мешканців громади. Протягом першого тижня роботи сервісу, 10 осіб вже скористалися його послугами.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: