Львівська міська рада прокоментувала петицію громадян про відмову від маршруток.

“На реалізацію петиції потрібно десятки років і мільярди гривень” – Сергій Бабак.

Як зауважив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, на реалізацію петиції про відмову у Львові від маршруток і перехід на електротранспорт потрібно десятки років і мільярди гривень.

«Львів, однозначно, потребує транспортного оновлення. Як мешканець Львова, я підтримую таку петицію. Все ніби добре, однак у мене є три запитання до ініціаторів цієї петиції:

  • скільки це буде коштувати?
  • де взяти гроші?
  • приклад якогось міста, де за два роки реалізували таку суттєву зміну в транспортній інфраструктурі?

У цьому випадку лише проектні роботи коштуватимуть сотні мільйонів гривень, адже потрібно запроектувати нові трамвайні і тролейбусні лінії. Також, у нас немає багато фахових організацій, які б це спроектували. Друге – потрібно розуміти, що трамваї і тролейбуси, це не тільки вагони, які їздять. Це тягові підстанції, кабельні мережі, колії, контактні мережі. І лише на ці роботи потрібно кілька років.

Тому, як петиція, вона має право на існування, але потрібно розуміти механізм її реалізації. Підкреслюю, що для цього потрібно мільярди гривень і десятиріччя на впровадження», – наголосив Сергій Бабак.

Фото: Zik

 

Цей допис уже прочитано 896 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: