Львівська міська рада надасть гранти українським виробникам БПЛА

Перші чотири українські компанії, які займаються виробництвом безпілотних літальних апаратів (БПЛА), отримають фінансову підтримку від Львівської міської ради. За ініціативи першого заступника міського голови Львова, Андрія Москаленка, кожна з цих компаній отримає грант у розмірі до 1 мільйона гривень. Про це повідомляє ЛМР.

«Спершу експертна комісія погодила попередню кваліфікацію виробників. Згодом це рішення затвердив виконавий комітет Львівської міської ради. Наступний крок – узгодження з військовою частиною, на яку піде вироблений продукт. Після того – виготовлення продукту. Підтримка українських виробників БПЛА здійснюємося в межах загальноміської програми, прийнятої на сесії Львівської міської ради. Більше деталей не буде», – зазначив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, що Львів раніше затвердив Програму підтримки винаходів подвійного призначення.

Також Львівська міська рада активно підтримує малі та середні підприємці за допомогою спеціальної програми ваучерної підтримки, яка передбачає надання коштів на втілення різноманітних ідей та проєктів. Наразі доступно 12 різних ваучерів, які можуть використовувати підприємці для розвитку своїх ініціатив.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: