Львівщина цифрує земельні документи для ефективного управління

У Львівській області співробітники Головного управління Держгеокадастру активно перетворюють матеріали Державного фонду із землеустрою та оцінки земель у електронний формат. За час роботи вже цифровізовано 188,8 тисяч таких документів, включаючи 37,6 тисячі з початку поточного року.

Про це пише видання Бомок.

Андрій Кавецький, керівник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, підкреслює, що цей крок є важливим елементом стрімкого переходу України до цифрового управління. Це ініціатива сприятиме подальшому розвитку земельних відносин, мінімізує ризики корупції та забезпечить зручний доступ громадян до необхідних матеріалів.

Оцифрування паперових документів дозволить забезпечити оперативний пошук і зниження корупційних ризиків, а також введення оперативного моніторингу використання та надходження земельної документації до Державного фонду.

Після завершення цього процесу юридичні та фізичні особи зможуть користуватися цими матеріалами згідно з вимогами відповідних законів України. Таких, як Закони «Про землеустрій», «Про доступ до публічної інформації», та інші нормативні акти.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: