Львівщина отримала автомобіль швидкої допомоги від італійського благодійного фонду

Італійські благодійники передали карету «швидкої» Львівському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, повідомили у ЛОВА.

Учора, 24 січня, для Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передали автомобіль  від італійського благодійного фонду «Sermig».

Як розповіла сестра Євстахія Чину святого Василія Великого, який співпрацює з фондом та сприяв передачі авто, разом з каретою «швидкої» організація передала гуманітарну допомогу – їжу, одяг, медикаменти, їх відправлять у Запоріжжя.

«Сьогодні ми передаємо нову укомплектовану карету швидкої допомоги від наших друзів з Італії. Це чергова допомога від благодійного фонду «Sermig», який родом з Турину. Основна місія спільноти – праця задля миру та підтримка найбільш потребуючих в усьому світі. Тому, коли в Україні почалась повномасштабна війна, організація привозила сюди гуманітарну допомогу, представники «Sermig» надавали волонтерську підтримку, приїжджали на деокуповані території Чернігівщини, Запоріжжя та інших областей. Попередньо ми розповіли «Sermig» про те, чого Львівщина справді потребує станом на сьогодні. Зі свого боку, вони передали «швидку» для перевезення поранених, евакуації людей, яких поїздами привозять в область із зони бойових дій», – сказала сестра Євстахія.

Саме авто укомплектоване усім необхідним для надання допомоги пацієнту, зокрема системою для подачі кисню та ношами. Також воно оснащене розетками для підключення додаткового обладнання.

Як повідомив керівник Центру Екстреної Медичної Допомоги Львівщини Андрій Васько, «швидку»  також можна модифікувати за допомогою частини обладнання Центру – до реанімобіля класу С.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: