Home » Новини Львова » Львівщина долучилася до Національного плану щодо зайнятості молоді

Львівщина долучилася до Національного плану щодо зайнятості молоді

У четвер, 19 липня, в Києві відбувся Всеукраїнський форум «Національний план дій щодо зайнятості молоді 2030: думка регіонів», до якого долучилася молодь з усіх регіонів України, а зокрема – Львівщини.

Про це повідомили в п’ятницю, 20 липня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Метою форуму було формування спільного бачення у вирішенні питань зайнятості молоді та створення умов для прогнозованого сталого розвитку країни. Міністерство молоді та спорту України спільно з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» і Фондом народонаселення ООН в Україні ініціюють розроблення Національного плану дій щодо зайнятості молоді. Розроблені рекомендації стануть основою для Національного плану дій, що буде внесено на розгляд Кабінету Міністрів України».

«Делегати з Львівщини презентували напрацьовані рекомендації від області з таких питань: виклики щодо зайнятості, які стоять перед молоддю у перспективі 2030; шляхи мінімізації та вирішення цих викликів; конкретні пропозиції до Національного плану дій з врахуванням специфіки регіону. Під час форуму учасники заслухали виступи Олександра Яреми, заступника міністра молоді та спорту України, Каспара Піка, представника Фонду ООН у галузі народонаселення (TBC) та Марини Саприкіної, голови правління Центру «Розвиток КСВ». Під час події відбулась презентація опитування U-Report на тему зайнятості, дискусія щодо визначення ключових тематичних напрямків Національного плану дій, групова робота з розробки Національного плану дій щодо зайнятості молоді у форматі «Word cafe», відкрита дискусія «Розробка програми Національного форуму зайнятості молоді», анонс конкурсу «Твій голос важливий», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

Львівщина долучилася до Національного плану щодо зайнятості молоді

Цей допис уже прочитано 448 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: