Львів’яни зареєстрували петицію про відмову від маршруток.

Автори петиції пропонують відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси.

Про це повідомляє видання Форпост.

Львів’яни пропонують місту відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси. Про це йдеться у петиції на сайті Єдиної системи місцевих петицій. Для підпису петиції необхідно зареєструватися та проголосувати.

“Функціонал маршруток не справляється з пасажиропотоком сучасного міста Львова: вони переповнені, брудні та зрештою небезпечні для життя. Задля збільшення прибутку водії переповнюють маршрутні таксі людьми, які змушені подекуди годинами стояти в жахливих умовах”, – йдеться у тексті пропозиції.

Ініціатори вимагають: 

  • Разом з експертами з транспортного планування, мешканцями міста та приватними перевізниками провести транспортне моделювання міста Львова та розробити дворічний план повної відмови міста від маршрутних таксі з подальшим переходом на тролейбуси, електроавтобуси та автобуси з більшою пасажиромісткістю, які курсуватимуть за чітко визначеним графіком. 
  • Забезпечити весь громадський транспорт пандусами та спеціально обладнаними місцями для людей з інвалідністю. 
  • Встановити електронне табло з часом прибуття транспорту на зупинках. 

Автори звернення сподіваються, що таким чином місто зможе забезпечити комфортні умови проїзду в громадському транспорті для мешканців міста, знизити рівень забруднення міста шкідливими викидами та розвантажити вулиці міста від автомобілів. 

Пропозиція вже зібрала 413 підписів із 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 

Цей допис уже прочитано 955 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: