Львів’яни масово вакцинують дітей

За минулий тиждень у Львові від кору вакцинували майже 3,5 тисячі дітей. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, впродовж минулого тижня, 15-20 січня, в міських поліклініках щеплення від кору зробили 3 487 дітям. Для зручності батьків, кабінети щеплень працюватимуть ще й цієї суботи, 27 січня (кабінети щеплень працюватимуть в суботу з 9.00 до 15.00). Тож батьків закликають вакцинувати дітей, адже єдиним надійним захистом, профілактики вірусного захворювання кору є вакцинація.

В управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради нагадують, що кір – гостре висококонтагіозне вірусне захворювання, яке небезпечне своїми ускладненнями: воно може спричинити пневмонію, отит та інші бактеріальні інфекції, енцефаліт. Люди, які двічі щеплені, і люди, які перехворіли на кір, мають стійкий імунітет до захворювання. Проте ті діти і ті дорослі, які не вакциновані і не хворіли на кір, мають високий ризик захворіти.

Зазначимо, що за інформацією Львівського міського відділу ДУ “Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України”, станом на сьогодні від початку 2018 року у Львові  зареєстровано 103 захворілих на кір, з них 76 – діти.

Цей допис уже прочитано 879 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: