Львів витратить 3 мільйони євро для модернізації трамваїв

Комунальне підприємство “Львівелектротранс” оголосило міжнародний тендер на модернізацію трамваїв Tatra КТ4-СУ для перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю, на суму в 3 мільйони євро, повідомила пресслужба підприємства.

Закупівля проводиться в рамках підпроєкту “Капітальний ремонт трамвайних вагонів з модернізацією (переобладнанням) для забезпечення перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю”. Це буде здійснюватися за кошти кредиту Європейського інвестиційного банку.

Умови тендеру опубліковані в європейському журналі державних закупівель Tenders Electronic Daily (TED).

Пропозиції приймаються до 3 червня 2024 року. Проєкт передбачено на два роки, кількість вагонів, які будуть модернізовані, не вказана.

Модернізація вагонів в новий тип КТ4SU-КВП-Lv передбачає реконструкцію візків, заміну системи керування на сучасну транзисторно-імпульсну, реконструкцію кузова та додавання третьої секції з низькопідлоговою вставкою.

Загальна довжина вагону має збільшитися до 24 метрів. Після модернізації вагон повинен мати автономний хід не менше 200 метрів.

Перший вагон планується модернізувати протягом року з моменту сплати авансу.

Доцільність такої модернізації було погоджено виконавчим комітетом міста ще в березні 2020 року. Вартість модернізації одного вагона оцінювалася тоді від 350 000 до 600 000 євро. Остаточне рішення про участь у проєкті було затверджено на сесії у лютому 2021 року.

Цього тижня також стало відомо, що Берлін передасть Львову безоплатно 12 вживаних робочих трамваїв КТ4D та запчастини до них. Львів має оплатити транспортування, розмитнення та переобладнання вагонів під ширину львівської колії. За попередніми підрахунками, це оцінюється у суму понад 24 мільйони гривень, повідомили у міській раді.

Перші трамваї можуть виїхати на лінії наприкінці травня або на початку червня цього року. Планується, що вони курсуватимуть на маршрутах №3 та №6.

У другому півріччі 2024 року Львів також отримає 11 вживаних робочих трамваїв з Берна безкоштовно. Доставка вагонів буде здійснюватися за рахунок швейцарської сторони.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: