Львів вшанував 75-річчя Володимира Івасюка на Личаківському цвинтарі

У Львові на Личаківському цвинтарі відбулося вшанування пам’яті видатного українського композитора Володимира Івасюка, який сьогодні виповнилося б 75 років. Про це повідомляє Львівська ОВА.

«Сьогодні Володимиру Івасюку могло б виповнитися 75. Пам’ятаємо. Львівський період його життя – також. А щоб пам’ять дійсно була живою, треба слухати його пісні. Тим паче, що за свої короткі 30 земних років він залишив нам безцінний спадок – 100 естрадних та 50 інструментальних творів, і багато таких, які досі ще не почали виконувати», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк разом із молоддю та громадськістю поклали квіти на могилу Володимира Івасюка.

На заході виконавці з Львівського музичного фахового коледжу ім. С. Людкевича та Львівського фахового коледжу культури і мистецтв виконали знамениті твори композитора, серед яких “Червона рута” та “Водограй”.

У попередні дні Львівський архів в рамках вшанування 75-річчя від дня народження Володимира Івасюка оприлюднив оцифровані документи композитора. Особовий фонд Р-3220, під назвою “Івасюк Володимир Михайлович – український композитор”, включає в себе 91 файл, серед яких знаходяться збірники вокальних творів, автографи музичних творів, оркестровки пісень, нотатки, чернетки, записні книжки, зошити з дитячими малюнками та листування.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: