Львів та Катовіце: Нове партнерство для миру та співпраці

У день, 11 вересня, міський голова Львова, Андрій Садовий, разом із президентом Катовіце, Марціном Крупа, урочисто підписали угоду про співпрацю. Це важливий крок, який робить польське місто 23-м містом-партнером Львова. Про це повідомляє ЛМР.

“В час війни це не просто про партнерство, це про братерство. Я надзвичайно вдячний полякам за все, що вони роблять для нас. Багато українців знайшли тут свій другий дім. Окрема подяка за те, що зголосилися підтримати екосистему реабілітації UNBROKEN. Символічно, що сьогодні Катовіце відзначає день міста. Найщиріші вітання! Разом ми сильніші!”,  – сказав Андрій Садовий – мер міста Львова.
Марцін Крупа також висловив свою надію на подальше співробітництво та зустрічі між жителями обох міст.

“Я у Львові був кілька разів. І маю надію, що ми повернемося до наших мирних зустрічей в наших містах. Будемо заохочувати наших мешканців відвідувати ці міста, зав’язувати нову дружбу та творили цю велику Європу”, —  сказав Марцін Крупа. 

Варто відзначити, що Катовіце – місто на півдні Польщі, засноване в XVI столітті, адміністративний центр та найбільше місто Сілезького воєводства. Є центром вугільної та металургійної промисловостей Польщі. В місті знаходиться другий за розмірами аеропорт в Польщі після Варшави. Загальна кількість населення становить 286 960 осіб.

Сьогодні Катовіце відоме як сучасне місто, яке є серцем першого в Польщі мегаполісу, місцем проведення важливих подій, транспортним вузлом, містом музики, визнаним ЮНЕСКО, а також насиченим зеленими зонами, такими як парки та ліси для приємних прогулянок.

 

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: