Львів планує встановлення модульних садків для внутрішньо переміщених осіб

Львівська міська рада розробила проєкт ухвали, який передбачає встановлення модульних садків на території вже існуючих дошкільних закладів у місті. Ініціаторами програми є депутати міськради Петро Адамик та Олена Пелех. Про це пише видання Варіанти.

Згідно з опублікованим проєктом ухвали, метою ініціативи є вирішення проблеми нестачі місць у дошкільних закладах для внутрішньо переміщених осіб. Їх загальна кількість перевищує 150 тисяч. Програма передбачає встановлення модульних садків в межах існуючих будівель або виділення земельних ділянок для їх розміщення.

Основною метою є забезпечення достатньої кількості місць для дітей у модульних дошкільних закладах. Також створення додаткових робочих місць і сприяння можливості працевлаштування батьків. У пояснювальній записці до проєкту зазначено, що за допомогою каркасних конструкцій можна швидко та ефективно будувати екологічно чисті приміщення для дітей, забезпечуючи їх розвиток соціальних навичок.

Сучасні модульні садки будуть оснащені всім необхідним: спальнями для дітей, роздягальнями, класами для занять, санвузлами, їдальнями, приміщеннями для медичного огляду та генераторами.

Фінансування програми передбачається здійснювати за рахунок коштів бюджету Львівської міської територіальної громади та інших джерел, які не суперечать законодавству України.

Слід відзначити, що Львів вже успішно впроваджує модульні рішення, зокрема, чотири модульні містечка для переселенців, що розташовані на різних вулицях міста.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: