Home » Новини Львова » Львів налагоджуватиме співпрацю з містами В’єтнаму

Львів налагоджуватиме співпрацю з містами В’єтнаму

Львів налагоджує міжнародну співпрацю. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуєном Ань Туаном. Після зустрічі міський голова вручив послу монету Князя Лева.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«В’єтнам – важлива для нас країна, оскільки у вас чудова культура і потрібно аби львів’ян знали вас і про вас. Щодо проведення Днів В’єтнаму у Львові, можете розраховувати на нашу максимальну підтримку, пише прес-служба ЛМР.

Ми скоро розпочинаємо будівництво індустріального парку в Рясному, В’єтнам багато інвестує. Якщо ви хочете, щоб там були і ваші виробництва, то запрошуємо», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

До зустрічі також долучились Хо Чунг Тхань, Перший Секретар Посольства, та Фан Дик Нгіа, Другий Секретар Посольства.

«Львів – дуже красиве і чудове місто в Україні, культурна столиця. Також ваше місто дуже важливе для нас. Ми плануємо проведення Днів В’єтнаму у вас, запрошуватимемо багато різних людей, зокрема підприємців нашої країни», – сказав Нгуєн Ань Туан, Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні та Молдові.

Мер Львова підтримав ініціативу проведення Днів В’єтнаму та запевнив про всіляку допомогу з боку міста в організації заходу. Також сторони обговорили розвиток і укріплення співробітництва між В’єтнамом та Україною в цілому та між В’єтнамом та Львовом зокрема.

Цей допис уже прочитано 341 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: