Home » Культура » Львів’ян запрошують стати волонтерами зустрічі “Тезе” у Мадриді.

Львів’ян запрошують стати волонтерами зустрічі “Тезе” у Мадриді.

Поїздка включає в себе відвідування кількох європейських міст.

Молодіжна комісія Львівської Архиєпархії УГКЦ шукає волонтерів на молодіжну зустріч “Тезе” в Мадриді. Усіх запрошують приєднуватись та провести цей час разом у гарній компанії, – повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Маршрут: Відень — Верона — Мілан — Барселона — Мадрид (7 днів) — Монпельє — Турин — КоллеДонБоско — Братислава.

Дата мандрівки: 21.12.2017 р. — 05.01.2018 р. Вік учасників: 18−35 років.

У вартість поїздки входить: переїзд автобусом, супровід керівника групи та духівника, сніданки які зазначені у програмі, ночівля.

Вартість та усі деталі поїздки можна дізнатися в організаторів. Додаткова інформація та реєстрація — за тел.: +380 936 591 951 +380 987 453 345 molodigna. k@gmail.com.

“Тезé” (фр. Taizé) — міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе, що знаходиться у французькомурегіоні Сона і Луара, в Бургундії. Спільнота заснована у 1940 Братом Роже, який переїхав до Франції із Швейцарії. Брат Роже вирішив створити спільноту, яка могла б жити згідно з «основними тезами Євангелія — простотою і добротою серця». Основою Тезе завжди було прагнення Церкви. Сьогодні спільнота налічує більше ніж сто монахів різних національностей, що представляють протестантську та католицьку Церкви. Життя у спільноті сконцентроване на молитві та роздумах. Молоді люди із усіх континентів відвідують “Тезе” протягом цілого року, щоб взяти участь у її житті (Вікіпедія). 

Фото: Моя Європа

Цей допис уже прочитано 11 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: