Home » Культура » Львів’ян запрошують на музичний фестиваль “Відкриваємо Падеревського”.

Львів’ян запрошують на музичний фестиваль “Відкриваємо Падеревського”.

На фестивалі вже традиційно прозвучать перлини симфонічної музики початку ХХ ст.

На відкритті VII Міжнародного фестивалю “Відкриваємо Падеревського*” 16-го листопада у філармонійному залі звучатимуть яскраві та самобутні твори польського композитора Кароля Шимановського і його сучасників – Бориса Лятошинського та Ігоря Стравинського. Підібраний таким чином репертуар підкреслює міжнародне звучання фестивалю і спрямовує увагу до найвидатніших представників класичної музики центрально-східної Європи. Концерт – відкриття  прозвучить за участю незмінного та багаторічного партнера фестивалю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. За диригентським пультом – Хобарт Ерл (Аргентина), солістка – піаністка Маріанна Гумецька (Україна). Про це інформує Львівська обласна філармонія.

У програмі:

І. Стравінський: «Жар-птиця»
К. Шимановський: Симфонія №4, op. 60
Б. Лятошинський: Симфонія №3, op. 50
Концерт-відкриття фестивалю відбудеться 16-го листопада (п’ятниця) о 19:00. Вартість квитків – від 80 до 150 грн. Придбати квитки можна на сайті Львівської філармонії за посиланням.
Ігнацій Ян Падеревський* (1860 -1941):
видатний польський піаністдиригенткомпозиторфілантропполітикдержавний діяч. Значний успіх мало його перше турне по США у 18911892 роках, де його називали найбільшим за всіхметромкоролем піаністівчаклуном клавіатури. Відомий свою активною політичною діяльністю у Польщі (Вікіпедія).

Цей допис уже прочитано 10 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: