Home » Новини Львова » Львів’ян та гостей міста просять не нищити лавки в громадських місцях

Львів’ян та гостей міста просять не нищити лавки в громадських місцях

Як повідомили у ЛКП «Зелений Львів», після минулих вихідних на території парку ім. І. Франка у Львові було виявлено три пошкоджені лавочки, ще дві були пошкоджені раніше.

Сьогодні до кінця дня працівники ЛКП планують полагодити пошкоджені лавки, однак наполегливо закликають мешканців та гостей міста дбайливо ставитися до майна на території парку.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Після минулих вихідних на території парку ім. І. Франка було виявлено три пошкоджені лавочки – поламані дерев’яні опори. Також ще дві лавочки було пошкоджено раніше. Сьогодні до кінця дня наші працівники полагодять лавки. Однак закликаємо мешканців та гостей міста дбайливо ставитися до майна на території парку», – повідомив головний інженер ЛКП «Зелений Львів» Володимир Чишинський.

За його словами, до Великодніх свят після зимового періоду усі лавочки на території парку ім. І. Франка були полагоджені. Назагал у парку є близько 120 лавочок. Кожного року на ремонт лавочок – заміну/відновлення дерев’яних опор і фарбування, ЛКП «Зелений Львів» витрачає близько 20 тис. грн.

Повідомомляє: ZIK

Цей допис уже прочитано 7 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: