Home » Новини Львова » Lviv Fashion Week весна-літо 2018: погляд глядача.

Lviv Fashion Week весна-літо 2018: погляд глядача.

Детальніше про LFW сезону весна-літо 2018 у нашому відеосюжеті.

Атмосфера, де панує свобода вибору. Яким би дивним чи нетиповим був ваш стиль – тут Ви свій. 

На заході, де демонструється новий дизайнерський одяг, важко здивувати екстравагантністю свого образу. Тут усі почуваються спокійно і вільно. Без осудливих поглядів. Кросівки з коктейльною сукнею, строгий діловий костюм, плісирована спідниця і лодочки – тут комфортно усім. Ваш стиль – це частина Вашої особистості. Його треба плекати і виховувати. Відточувати і шукати. А натхнення для цього дарують модні покази і модні журнали. 

Наш день на Lviv Fashion Week почався з інтерв’ю з українським дизайнером міжнародного рівня Сюзанною Сластіон, яка демонструє свої колекції в Європі та США. Після чого нам вдалося поспілкуватися із незмінним куратором заходу, дизайнером Петром Нестеренком-Ланьком, який відзначив, що особливістю саме цього, ювілейного 20-го сезону, є виставка раритетної колекції моделей легендарного італійського дизайнера Джанні Версаче. Уявіть собі! Моделі Версаче! У Львові! В Палаці Потоцьких!

Lviv Fashion Week весна-літо 2018: погляд глядача.

Lviv Fashion Week весна-літо 2018: погляд глядача.

Що вразило нас як новачків? Однозначно організація. Ми не знаємо, звичайно, як проходять тижні моди у Мілані чи у Нью-Йорку, але на Lviv Fashion Week не було того неприємного відчуття, що всі старалися, але ще є, над чим працювати. Особисто мене цікавило, як примусять глядачів вчасно зайняти свої місця перед показом, щоб після того, як він розпочнеться, ніхто не добігав і не заважав усьому дійству. Відповідь дуже проста: куратори-волонтери, яких можна було розпізнати по білих і чорних футболках з написом «Lviv Fashion Week», всі дружньо ставали у стінку по обох боках подіуму. Це було водночас і дієво, і організовано: ніякої штовханини і натовпу. Якщо хтось все ж запізнився, сам організатор власною персоною проводив до місць, розташованих виключно скраю.

Lviv Fashion Week весна-літо 2018: погляд глядача.

На п’ятницю, 27-го жовтня, в аеропорту ім. Д. Галицького було заплановано чотири покази. Перерви між показами складали приблизно двадцять хвилин, за які відвідувачі LFW могли поспілкуватися між собою, обговорити показ, який щойно відбувся, а також оглянути та навіть придбати одяг, який демонстрували в холі різні українські бренди на стендах.

Про покази:

Lviv Fashion Week весна-літо 2018: погляд глядача.

Вразила і просто покорила нас колекція бренду «Jeisoni» під назвою  «Jeisoni by Novitska» – спільний проект дизайнера Наталії Гейсун та стиліста Наталії Новіцької. Ці пудрові кольори і легкість представлених моделей, точно не залишили байдужою жодну жінку, яка була присутня на показі. Так, саме на показі. Підібрані всі, як під одну, і водночас, кожна цікава сама собою, дівчата-моделі, які демонстрували колекцію, чудове дефіле, і те відчуття, коли подобається кожен образ, – все це можна було відчути, лише якщо ти був присутній безпосередньо на цьому шоу, продуманому до деталей і зі смаком. Спокій і аристократизм, легкість і класика, нічого зайвого, – так хочеться характеризувати цю колекцію. Робота Наталії Новіцької (відомого українського стиліста, яка працювала в Лондоні і тепер успішно працює в Україні)  в якості дизайнера була прийнята публікою тепло і схвально – так, наче її колекції демонструються не вперше, регулярно і завжди успішно.

Як відмітила співачка Наталка Карпа, стиліст дуже добре розуміє, що в гардеробі кожної жінки мають бути базові речі. І справді, жодна річ із цієї колекції не шокує своєю екстравагантністю (що зазвичай притаманно дизайнерським речам).

Lviv Fashion Week весна-літо 2018: погляд глядача.

Показ казахського дизайнера Айдархана Калієва (бренд «Aidar Khan») пройшов у типово східному стилі – музика, одяг, який демонстрували на показі, ті ж моделі та їх образи. Все це відповідало атмосфері Сходу. Колекція витримана в одному відтінку жовтого кольору та довжиною суконь максі, із притаманним східним жінкам яскравим темним макіяжем. Те, що цей показ проходив одразу після витриманої класичної європейської колекції «Jeisoni», додало ще більше інтересу до заходу та не дозволило занудьгувати ні на мить завдяки різкому контрасту між цими двома колекціями.

Lviv Fashion Week весна-літо 2018: погляд глядача.

Кілька разів нам радили обов’язково дочекатися третього показу – від італійського бренду «Balossa white shirt». Відмінною його особливістю є те, що базою для всіх колекцій дизайнер Індра Каффеманайте використовує  класичну білу сорочку. Знову ж таки, повертаємось до старих добрих істин – класика є класика. З виходом кожної моделі все цікавіше і цікавіше ставало побачити, як же ще, по-іншому, можна «обіграти» білу сорочку. Варіантів, виявляється, безліч.  Хоч це і не зіпсувало загального враження, як від колекції, так і від заходу в цілому, проте, виглядало так, що на показ умисно обирали дівчат–підлітків, яким не виповнилося ще й  шістнадцяти – всі як одна. Але, хто зна, можливо, саме таким був творчий задум.

Lviv Fashion Week весна-літо 2018: погляд глядача.

Відомі виконавці, учасники телешоу, блогери, представники відомих модельних агенцій, редактори та журналісти різноманітних видань – тут були всі! Тож, якщо ви отримуєте натхнення від нового і прекрасного, не пропустіть  Lviv Fashion Week наступного року. Повірте, що публічний захід, організований на високому рівні, – це таки щось!

Наталка Карпа, Андріана, Сюзанна Сластіон, Дарія Дітковська та Марта Нестерук – у нашому відеосюжеті!

Фото:

  • офіційна сторінка Lviv Fashion Week в мережі Instagram
  • Віталія Вертелецька

Відео: Віталія Вертелецька

Текст та організація: Віра Гаман

Окрема подяка за допомогу в підготовці сюжету – digital-маркетологу Любові Топчій.

 

Цей допис уже прочитано 700 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: