Home » Культура » Львів’ян запрошують на новорічний благодійний концерт у “Fest Republic”.

Львів’ян запрошують на новорічний благодійний концерт у “Fest Republic”.

«Пісні бабці Стефи» – це добре відомі і зовсім нові пісні в сучасному, крутому аранжуванні.

«Пісні бабці Стефи» – це колядки, щедрівки, веснянки, колискові, заспівані її внучкою Соломією Чубай.

Бабця Стефа, бабця Соломії Чубай та Тараса Чубая, єднає епохи і покоління. Саме завдяки бабці Стефі Тарас Чубай створив альбоми «Наше Різдво» і «Наші партизани» (разом з Кузьмою Скрябіним), а Соломія Чубайальбом «Зелена Яблонь» (спільно з гуртом «Jalapita») та проект «Колискові для Олекси».

«Пісні бабці Стефи» – це добре відомі і зовсім нові пісні в сучасному, крутому аранжуванні (гурт «Jalapita» і гості – Володимир Бедзвін – віолончель та гурт «Rockoko»), – повідомляють організатори концерту.

«Пісні бабці Стефи» є в якомусь сенсі продовженням проекту «Колискові для Олекси» і теж спрямований на підтримку дітей з особливими потребами. Олекса – син Соломії Чубай. «Колискові для Олекси» – спосіб розповісти про високофункціональний аутизм і допомогти сім’ям в яких є діти з аутизмом, з Синдромом Аспергера. Проект «Колискові для Олекси» за неповні два роки став відомим у всьому світі. В рамках цього проекту Соломія Чубай та її команда співпрацює з ООН та “Google”, психологами з США, Швейцарії та інших країн, інформуючи та створюючи необхідні передумови для навчання та інклюзії.

За кошти зібрані в рамках проектів «Пісні бабці Стефи» та «Колискові для Олекси» буде закуплено розвиткові матеріали для центрів, які підтримують дітей з аутизмом, для інтернатів, де живуть та навчаються діти з аутизмом.

Зробивши благодійний внесок, ви долучитеся до доброї справи. Дитячі майданчики, іграшки, розвиткові ігри, набори “Lego”, спеціальна апаратура та комп’ютери зі спеціально розробленими програмами завдяки вам потраплять безпосередньо до дітей, які їх так потребують.

Подія у Facebook –  за посиланням.  

Слухати пісні Колядка На Йорданській річці (Пампапарапарам),  Колискова “Сердечко”

За додатковою інформацією звертайтеся: solochubay@gmail.com  +38 067 394 1417

Концерт відбудеться 23 грудня, у клубі “Fest Rupublic”. Початок о 18:00

Вартість квитків: 100 – 150 грн. Придбати квитки можна за посиланням.

Львів'ян запрошують на новорічний благодійний концерт у "Fest Republic".

Фото: LvivOnline

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 151 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: