Home » Новини Львова » Львівський суд закрив справу нетверезого хірурга

Львівський суд закрив справу нетверезого хірурга

Справу Івана Богдана закрили через відсутність складу правопорушення

Обвинувачення не змогло надати документальних доказів нетверезого стану лікаря. Про це повідомляє – Status Quo з посиланням на ZAXID.NET.

Личаківський районний суд закрив адміністративну справу стосовно головного хірурга Військово-медичного клінічного центру західного регіону (військовий госпіталь) Івана Богдана, який прийшов на операцію нетверезим. Справу закрили за відсутністю складу правопорушення.

Як повідомляв ZAXID.NET, 28 грудня 2018 року троє працівників військового госпіталю склали акт про те, що Іван Богдан перебував у стані алкогольного сп’яніння під час операції. Богдану запропонували здати аналіз на вміст алкоголю у крові, але він відмовився. В.о. начальника госпіталю Василь Зайцев пізніше повідомив про початок службового розслідування.

Згодом військова прокуратура розпочала розслідування за ч.3 ст.172-20КУпАП (відмову від проходження огляду на стан сп’яніння).

28 травня Личаківський районний суд виніс постанову, якою закрив провадження у справі Івана Богдана. Своє рішення суд аргументував тим, що Івану Богдану не виписали направлення на аналіз щодо вмісту алкоголю у крові, як цього вимагала внутрішня інструкція. Без цього направлення Богдан нібито не міг пройти тест.

“Суду не надано доказів на підтвердження того, що він відмовився від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння, оскільки обвинувачуваний не направлявся для проходження такого огляду у встановленому порядку”, – повідомили у прес-службі Личаківського райсуду.

Цей допис уже прочитано 38 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: