Home » Новини Львова » Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр виробив 9,5 тонн якісного насіння

Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр виробив 9,5 тонн якісного насіння

У 2018 році на державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» для переробки було поставлено рекордну кількість шишок – 152,3 тонни та отримано 9,5 тонни якісного насіння.

Про це повідомив директор підприємства Федір Пелиньо, інформують у прес-центрі ЛОДА.

«Минулоріч було перероблено рекордну кількість шишок ялиці білої, ялини європейської та модрини європейської. Загалом за 12 років роботи на підприємство було поставлено та перероблено понад один мільйон кілограм шишок та отримано майже сорок вісім тисяч кілограм чистого та якісного насіння», – розповів він.

У ДП «Львівський ЛСНЦ» працюють дві холодильні камери для зберігання насіння. Воно потрібне для забезпечення насінням лісогосподарських підприємств в неврожайні роки, адже, наприклад, дуб звичайний дає врожай жолудя один раз на 3-4 роки.

За словами директора підприємства, на початок 2019 року в холодильних камерах зберігається понад п’ятнадцять тисяч кілограм насіння.

«Наше підприємство єдине в Україні, яке, використовуючи сучасні технології, може забезпечувати лісогосподарські підприємства якісним насінням в промислових масштабах. Саме через це з кожним роком все більше підприємств відмовляються від ручного добування насіння, адже це економить і час, і гроші. Маючи якісне насіння, будемо мати здоровий ліс», – підсумував Федір Пелиньо.

Фото: прес-служба ЛОДА.

Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр виробив 9,5 тонн якісного насіння

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр виробив 9,5 тонн якісного насіння

Цей допис уже прочитано 60 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: