Home » Культура » Львівські та німецькі студенти відновили сходи на площі Осмомисла

Львівські та німецькі студенти відновили сходи на площі Осмомисла

Львівські та німецькі студенти працювали над спільним проектом з реставрації постаментів на сходах біля Церкви Марії Сніжної.

Спільними зусиллями студенти також виготовили і встановили накривні елементи стовпців сходів на площі Князя Ярослава Осмомисла. Участь у проекті взяли 12 учнів та студентів із львівського коледжу імені Труша та НУ «Львівська політехніка» та 7 учнів-каменярів з Німеччини, – повідомляють у Львівській міській раді.

«Цей об’єкт нам запропонувало управління охорони історичного середовища. Студенти займалися вибором оформлення вигляду накривних плит для стовпців сходів. Потрібно було обрати таке, що б відповідало історичній епосі. Працювали з трьома видами каменю – граніт, пісковик і вапняк», – розповів керівник робіт Дірк Брюґґеманн-Булгаков у коментарі ІА «Твоє місто».

Він додає, що ремесло каменярів фактично було втрачено в радянський період і лише зараз його почали вводити у навчання скульпторів у Львові.

Сам проект реалізують за підтримки Фонду Ебергарда Шьока.

Щороку для збереження вибирають культурний об’єкт, який зберігають від руйнації.

Проекти від Фонду відбуваються у Львові не вперше. Раніше студенти працювали на вулиці Руській і на площі Ринок, каже керівниця управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Львівські та німецькі студенти відновили сходи на площі Осмомисла Львівські та німецькі студенти відновили сходи на площі Осмомисла

Цей допис уже прочитано 23 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: