Home » Кримінал » Львівські прикордонники затримали двох турків, які хотіли нелегально потрапити до Польщі

Львівські прикордонники затримали двох турків, які хотіли нелегально потрапити до Польщі

Завдяки свідомим мешканцям прикордоння правоохоронці затримали двох іноземців які в обхід закону планували пішки перейти кордон.

Про появу незнайомців на околиці одного з прикордонних населених пунктів місцеві негайно повідомили прикордонників відділу “Краківець”, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Громадяни зазначили, що бачили двох чоловіків неслов’янської зовнішності, які прямували в бік кордону з Польщею. Група реагування прикордонників, яка негайно вибула до місця виявлення ймовірних порушників, затримала розшукуваних за кілометр від державного кордону.

Інформація підтвердилась – затриманими виявилися громадяни Туреччини, курдської національності віком 20 та 21 рік, з документами, що посвідчують особу.

За спробу порушення державного кордону України, вчинену групою осіб, іноземці будуть змушені заплатити штраф від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, рішення у справі прийматиме суд.

Крім того, за порушення українського законодавства, прикордонники клопотатимуть перед судом про примусове повернення чоловіків до країни походження.

Цей допис уже прочитано 29 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: