Home » Новини Львова » Львівські патрульні почали наносити надписи на дорогах, щоб зберегти життя пішоходам

Львівські патрульні почали наносити надписи на дорогах, щоб зберегти життя пішоходам

З 15 травня, по всій Україні проходить акція “Відповідальний пішохід”, мета якої привернути увагу пішоходів до дотримання елементарних правил під час переходу проїзної частини.

На тротуарах перед пішохідними переходами патрульні, спільно з учнями школи, за допомогою трафаретів, нанесли попереджувальні надписи “Візьми дитину за руку”, “Зніми навушники”, “Сховай телефон”, “Подивися праворуч”, щоб акцентувати увагу пішоходів на рух транспорту та закликати їх бути уважними на дорозі.

15 травня розпочали з перехрестя вулиць Княгині Ольги та Володимира Великого. Надписи продовжать наносити впродовж декількох місяців. Особливу увагу будуть звертати на пішохідні переходи поблизу шкіл.

ФОТО: Патрульна поліція Львівської області

Львівські патрульні почали наносити надписи на дорогах, щоб зберегти життя пішоходам Львівські патрульні почали наносити надписи на дорогах, щоб зберегти життя пішоходам Львівські патрульні почали наносити надписи на дорогах, щоб зберегти життя пішоходам Львівські патрульні почали наносити надписи на дорогах, щоб зберегти життя пішоходам Львівські патрульні почали наносити надписи на дорогах, щоб зберегти життя пішоходам

 

 

Цей допис уже прочитано 105 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: