Home » Новини Львова » Львівські митники виявили понад півтори тонни контрабанди меблевої фурнітури

Львівські митники виявили понад півтори тонни контрабанди меблевої фурнітури

Через пункт пропуску «Рава-Руська – Гребенне», транспортний засіб з 1 520 кг меблевої фурнітури у вантажному відсіку, намагався в’їхати в Україну.

Про це повідомляє, сьогодні, 11 липня, прес-служба ДФС у Львівській області.

Згідно з документами, у транспортному засобі мало міститись 7 тонн мінеральної вати. Проте під час візуального огляду було виявлено пошкодження пломби. У зв’язку із цим митники оглянули товар, що містився у вантажному відсіку напівпричепа.

Як виявилось, окрім зазначеної мінеральної вати в документах, в причепі також знаходилось 1 520 кг меблевої фурнітури. Зокрема ручки, кріплення, завіси тощо. Водій 1981 року народження під час розмови з митниками зізнався, що він особисто завантажив меблеву фурнітуру після опломбування вантажного відсіку автомобіля митними органами Республіки Польщі.

При цьому він перевірив, чи зазначений цей товар у відомостях. «За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено. За попередніми даними його вартість становить понад 100 тисяч гривень. Справу скерують до суду», – йдеться у повідомленні. 

Львівські митники виявили понад півтори тонни контрабанди меблевої фурнітури Львівські митники виявили понад півтори тонни контрабанди меблевої фурнітури Львівські митники виявили понад півтори тонни контрабанди меблевої фурнітури Львівські митники виявили понад півтори тонни контрабанди меблевої фурнітури

Цей допис уже прочитано 66 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: