Home » Новини Львова » Львівські депутати не заборонили політичну агітацію в комунальних закладах

Львівські депутати не заборонили політичну агітацію в комунальних закладах

Депутати не підтримали проект заборони політичної реклами та агітації у комунальних закладах міста.

Проект щодо заборони політичної реклами та агітації не набрав потрібну кількість голосів під час сесії ЛМР. Про це пише ІА Дивись.infoУ рамках цього проекту політична реклама та агітація заборонялася у низці комунальних закладів, в тому числі в закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту.

Цей проект забороняв присутність будь-яких найменувань, символік, розпізнавальних знаків, девізів політиків чи партій на плакатах, стендах, листівках чи деінде у комунальних установах. Також заборона поширювалася на публічні заходи політичного характеру, наприклад зустрічі, презентації тощо. Винятком у проекті прописані лише приміщення міської ради, в яких є приміщення для фракцій політичних партій ЛМР. 

Депутат Валерій Веремчук заявив, що тоді будь-яка зустріч депутата із виборцями у комунальних приміщеннях може розглядатися як політична агітація, адже кожен депутат міськради обраний від певної партій. До цього ж, депутати зауважили, що всі заборони проекту вже прописані в українському законодавстві, тому повторювати їх ще й на місцевому рівні не потрібно.

Відтак депутати проголосували за відтермінування ухвали з її подальшим опрацюванням.

Фото: Дивись.info.

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм

 

Цей допис уже прочитано 70 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: