Home » Новини Львова » Львівщина відзначили 104-ту річницю перемоги Січових стрільців у бою на Маківці

Львівщина відзначили 104-ту річницю перемоги Січових стрільців у бою на Маківці

Вчора, 5 травня, відбулись урочисті заходи з відзначення 104 річниці перемоги Українських Січових стрільців на горі Маківка, що у Сколівському районі Львівщини.

Про це повідомляє Львівська ОДА

Представники громадських організацій, ветерани національно-визвольних змагань, бійці Української армії та добровольчих батальйонів, жителі навколишніх сіл та гості із інших областей України віддали шану героїчному подвигу Січових стрільців, які загинули в боях з російськими окупантами, 

Урочистості розпочались із традиційного сходження на гору Маківка. Опісля, учасники заходу поклали квіти до Меморіалу Українських Січових стрільців.

Нагадаємо, бої за гору Маківку відбулись під час Першої світової війни на східному фронті в Карпатах між підрозділами австро-угорських та російських військ. Найзапекліша боротьба за гору Маківку тривала з 29 квітня до 4 травня 1915 року. У той час, як австрійські частини відступали під натиском російських військ, Українські Січові стрільці вистояли та зуміли втримати позиції. 

ФОТО: Львівська ОДА

 

Львівщина відзначили 104-ту річницю перемоги Січових стрільців у бою на Маківці Львівщина відзначили 104-ту річницю перемоги Січових стрільців у бою на Маківці Львівщина відзначили 104-ту річницю перемоги Січових стрільців у бою на Маківці

Цей допис уже прочитано 113 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: