Home » Політика » Львівщина стала епіцентром боротьби і своєрідним політичним рингом між двома політичними силами

Львівщина стала епіцентром боротьби і своєрідним політичним рингом між двома політичними силами

В останній тиждень виборчої кампанії Львівщина стала епіцентром боротьби і своєрідним політичним рингом між двома політичними силами – “Європейською солідарністю” та “Голосом”. 

В один день Петро Порошенко і Святослав Вакарчук об’їхали по кілька райцентрів Львівщини, щоб увечері одночасно виступити у центрі Львова з різних сцен, відстань між якими сягала 500 метрів. 

Найяскравішим епізодом загострення конкуренції між двома політсилами стала гучна музика з піснями “Океану Ельзи” з мінівену з логотипом “Голосу”, який стояв через дорогу від площі, де в той час виступав Порошенко.

Причини цього двобою очевидні – область, яка єдина віддала більшість голосів Порошенку на президентських виборах і на яку він особливо розраховував на парламентських, цього разу може віддати перевагу новому політику Святославу Вакарчуку і його політсилі. 

За даними джерел в одному зі штабів, за два тижні до виборчої кампанії, за рейтингами по Львівщині, “ЄС” та “Голос” дихали один одному в спину, але на кілька відсотків переважала політсила Порошенка. 

За три дні до концерту, де вже очікували Порошенка, на Facebook-сторінці “Голосу” з’явився анонс про “Тур змін” 16 липня по райцентрах Львівщини та самому Львову. Два наступних дні Вакарчук знову планував відвідати Тернопіль та Івано-Франківськ, де вже був з політичним туром і концертом. 

“Після тонни лайна, яке вилили на Вакарчука в західній Україні, нам довелося їхати в останній тиждень знову туди“,  пояснило джерело в штабі “Голосу”, вказуючи, що “лилося” саме з боку команди “Європейської солідарності”.

Як приклад наводили матеріал в одній з районних газет Львівщини, де з розрахунку на консервативних і релігійних виборців критикували заяву Вакарчука про “рівні можливості” для ЛГБТ-спільноти. 

Переказують також, що проти Вакарчука агітували місцеві священники УГКЦ. Мовляв, що він “нехристиянин”, якщо підтримує права ЛГБТ-спільноти. 

Львівщина стала епіцентром боротьби і своєрідним політичним рингом між двома політичними силами

Джерело: Українська правда

 

 

Цей допис уже прочитано 77 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: