Home » Новини Львова » “Львівщина готова до загрози зараження коронавірусом!” – Максим Козицький

“Львівщина готова до загрози зараження коронавірусом!” – Максим Козицький

З кожним днем кількість захворілих на китайський коронавірус росте. Так само й росте кількість жертв від цієї недуги. Через це у різних містах, зокрема й України вводять особливі заходи з запобігання захворювання. Голова Львівської ОДА Максим Козицький розповів, що Львівщина готова до загрози зараження коронавірусом. Пише znaj.ua

Про це Козицький написав на своїй сторінці в соціальній мережі facebook. 

Ситуацію із можливим проникненням на Львівщину вірусу із Китаю в ОДА обговорили під час позачергового засідання комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій.

“Понад 20 країн вже зіштовхнулись із випадками зараження коронавірусом, а також розуміючи суспільний резонанс мусимо мати чіткий план дій. Потрібно врахувати все: як недопустити поширення інфекції та як із нею боротися у випадку проникнення. Життя кожного українця для нас цінне і важливе, тому потрібно вжити усіх заходів, щоб запобігати поширенню не лише коронавірусу, а й необґрунтованої паніки серед людей”, – розповів Максим Козицький. 

Також за словами Козицького, департамент охорони здоров’я ОДА видав розпорядження щодо порядку реагування на випадки підозри у пацієнтів вірусу.

Варто відзначити, що  станом на сьогодні на Львівщині нема жодного пацієнта з підтвердженим діагнозом чи підозрою на хворобу.

"Львівщина готова до загрози зараження коронавірусом!" - Максим Козицький

Скріншот

Цей допис уже прочитано 157 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: