Home » Новини Львова » Львів’яни несуть лампадки…

Львів’яни несуть лампадки…

Під Головне управління Нацполіції в пам’ять про вбитого 5-річного Кирила Тлявова львів’яни несуть лампадки

4 червня львів’яни прийшли під Головне управління Національної поліції у Львівській області, щоб вшанувати пам’ять 5-річного Кирила Тлявова. Хлопчику вистрілив у голову один із двох нетверезих патрульних поліцейських у Переяславі-Хмельницькому під час стрільби по бляшанках.
Люди принесли із собою портрет хлопчика, який встановили біля входу в управління. Також вони запалили біля нього лампадки.

«Ми прийшли сюди, щоб влада зрозуміла, що цю справу не вдасться «зам’яти». Ми вимагаємо найвищої міри покарання для цих поліцейських. Є неперевірена інформація, що один із них колишній «беркутівець», а інший працював у ДАІ. Як вони пройшли переатестацію і знову потрапили на службу в поліцію? Також міністр Арсен Аваков повинен піти у відставку, так, як би зробив кожен нормальний міністр після такого випадку у європейській країні», – заявив один із присутніх.

Крім того, сьогодні о 19.00 під управліннях відбудеться акція «Безкарність вбиває», яка одночасно має пройти у всіх великих містах України біля управлінь Нацполіції.
Інформує “День” Львів

 

Львів’яни несуть лампадки... Львів’яни несуть лампадки...

 

 

Цей допис уже прочитано 675 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: