Home » Новини Львова » Львів’яни, готуйтеся до підвищення тарифів у громадському транспорті

Львів’яни, готуйтеся до підвищення тарифів у громадському транспорті

Квиток у водія буде коштувати дорожче – 7 грн.

Тариф на проїзд в електротранспорті пропонують підняти до 6 грн. 

Як розповів під час засідання виконавчого комітету заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Андрій Білий, незабаром на громадське обговорення винесуть пропозицію міського управління транспорту про збільшення тарифу в електротранспорті до 6 грн., повідомляє «ZAXID.NET». 

За словами Білого, необхідність збільшення вартості проїзду в електротранспорті обумовлено підвищенням зарплат працівникам і витратами на обслуговування транспорту. Тому управління транспорту ЛМР пропонує підвищити тариф до 6 грн. 

За словами Білого, квиток у водія буде коштувати дорожче – 7 грн. 

«Ми хочемо трошки відійти вбік електронного квитка і зробити різницю між тарифом на зупинках, кіосках, в електронній формі і тарифом у водія. Тому що водій повинен бути сконцентрованим на перевезенні, а не на підрахунку здачі та видачі квитків», – зазначив Білий. 

Тариф на 90-хвилинний квиток з 5,50 грн. пропонують підняти до 8 грн., а на місячний абонемент з 160 грн. до 200 грн. 

Пропозицію про зміну тарифів на проїзд в трамваях і тролейбусах незабаром винесуть на громадське обговорення. Лише після цього управління транспорту зможе підготувати відповідне рішення. 

Білий розповів, що компанія EasyPay за свій рахунок розмістить у Львові термінали з продажу квитків. 

«Щоб забезпечити можливість покупки квитків на зупинках, де немає кіосків, вже знайшли компанію, яка буде надавати можливість купувати квитки по 6 грн.», – пояснив Білий. 

Нагадаємо, що останній раз вартість проїзду в електротранспорті Львова збільшували в квітні 2018 – з 3 до 5 грн.  Пише LENTA.UA

 

 

Цей допис уже прочитано 279 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: