Home » Новини Львова » Львів святкує Дні Держави Кувейт

Львів святкує Дні Держави Кувейт

Площа Ринок перетворилась на маленький осередок Азії, адже саме сьогодні, 1 серпня, у Львові почали відзначати Дні Держави Кувейт.

Протягом наступних чотирьох днів, з 1 по 5 серпня, львів’яни матимуть змогу дізнатись більше про кувейтські традиції та культуру. Мета заходу – показати, що незважаючи на велику відстань між нашими державами, Україна та Кувейт мають багато спільного.

Розпочали святкування з урочистого виконання гімнів обох держав. На відкриття Днів Держави Кувейт прибуло чимало високоповажних гостей, серед яких Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні Рашид Хаммад Аль-Адвані, заступник Генерального секретаря у сфері культури Національної ради Кувейту з питань культури, мистецтва та літератури Ісса Аль-Ансарі, Голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський, Директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда та інші.

«Надвичайно важливим є те, щоб дні інших країн відбувалися як у Львові, так і в інших містах України. Так само важливо, щоб українські Дні культури відбувалися за кордоном. Це потрібно для того, щоб ми могли привнести частинку своєї культури в інші і показати те, що саме завдяки їй (культурі – ред. ) можна збудувати найфундаментальніші та найщиріші відносини між різними народами» –  Голова Львівської обласної адміністрації Маркіян Мальський.

Високоповажні гості з Кувейту теж відмітили всю важливість проведення таких заходів в Україні.

«Між Кувейтом і Україною дуже добрі політичні, економічні та культурні відносини. Ми хочемо показати українцям нашу культуру, музику, артистів, тому що для всіх народів  важливо знати одне одного. Таким чином ми робимо мости між двома націями крізь нашу культуру. Ми дякуємо владі міста Львова за запрошення» –  Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні Рашид Хаммад Аль-Адвані.

У перший день святкування для львів’ян підготували урочистий концерт. Кращі народні ансамблі Кувейту та України зібрались на одній сцені, аби поділитись частинкою своєї культури одні з одними.

«Сьогодні ми представимо традиційну кувейтську музику, заспіваємо автентичні кувейтські пісні, які символізують національну самобутність Кувейту, а також ці пісні відображують  наші традиції і звичаї. Також на всіх чекають традиційні арабські танці» –  розповів маестро музичного колективу Кувейту Аюба Хедра.

Всіх охочих частували традиційними арабськими солодощами та напоями, а також дарували пам’ятні сувеніри : футболки та кепки з логотипом заходу.

Протягом Днів Держави Кувейт на львів’ян  очікує насичена програма, зокрема завтра, 2 серпня, у Палаці мистецтв відбудеться виставка кувейтського художника Абдаллаи Аль-Зейда та виставка народного одягу.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті Львівської міської ради за посиланням https://city-adm.lviv.ua/news/city/lviv-international/267981-lvivian-zaproshuiut-na-dni-kultury-derzhavy-kuveit

Ілона Орнат, журналіст Lemberg News

Львів святкує Дні Держави Кувейт Львів святкує Дні Держави Кувейт Львів святкує Дні Держави Кувейт Львів святкує Дні Держави Кувейт

 

Цей допис уже прочитано 119 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: